Brama N150 (EI 120) *

Aprobata Techniczna Instytutu Techniki Budowlanej
Nr: AT-15-9594/2016
Klasyfikacja: EI 120

Blat bram o odporności ogniowej EI 120 wykonany jest z paneli warstwowych o grubości 150mm, poszytych blachą stalowa powlekaną w kolorze zbliżonym do RAL 9002 od strony zewnętrznej i do RAL 7035 od strony wewnętrznej.

Wypełnienie blatu stanowi wełna mineralna o gęstości > 115 kg/m3, dzięki czemu całkowity ciężar blatu bramy to zaledwie 29kg/m2 dla bram typu N150.

W blacie umieszczone są obustronnie uchwyty muszlowe stalowe ocynkowane ułatwiające otwieranie. Panele okute profilami stalowymi, ocynkowanymi z rozdzieleniem termicznym podwójnym.

W zależności od przeznaczenia i powierzchni, bramy otwierane są ręcznie przy pomocy uchwytu muszlowego, natomiast zamykanie następuję samoczynnie dzięki systemowi przeciwciężarów po zwolnieniu elektrotrzymacza utrzymującego bramę w pozycji otwartej. W czasie normalnej pracy brama pozostaje zawsze otwarta.

Brama wyposażona jest w trzymacz elektromagnetyczny 24V (900mA) wraz z mechanizmem regulacji prędkości zamykania od 0,08 do 0,2m/sek

Do osprzętu sygnalizacyjno – ostrzegawczego bramy należy: centralka przekaźnikowa, czujki dymowe (ich ilość wyznacza szerokość bramy), przycisk zamykający, sygnalizator optyczno-dźwiękowy, okablowanie centralki przy bramie oraz montaż elektryczny. Opcjonalnie firma EF Polska oferuje wspomaganie elektryczne otwierania bram typu N150.

Wykonanie specjalne:

  • ATEX
  • INOX
  • RAL
  • Gabaryt
  • Drzwi ewakuacyjne w blacie bramy
  • Napęd elektryczny

Ta Strona wykorzystuje pliki cookie do ulepszenia nawigacji po stronie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [ ROZUMIEM ]