Ultralekkie bramy
innowacyjne rozwiązania

Działamy na rynkach
całej Europy

Realizujemy najbardziej
nietypowe projekty

O NAS

EF Polska powstała 12 kwietnia 2002 jako spółka pod nazwą Effertz Polska, gdzie wspólnikiem większościowy była niemiecka firma Effertz Tore GmbH posiadająca 52%. Firma była dystrybutorem bram przeciwpożarowych firmy Effertz Tore GmbH na terenie Polski.

W roku 2006 opracowała i wprowadziła do sprzedaży swoją własną bramę przesuwną przeciwpożarową serii N, która osiągnęła sukces sprzedażowy w Polsce, ale również zaczęła się sprzedawać za granicą. Ponieważ cele wspólników stały się rozbieżne 17 sierpnia 2010 Norbert Gańczarek-Rał, będący do tego czasu udziałowcem mniejszościowym przejął od partnera niemieckiego wszystkie udziały i spółka stała się firmą w 100% z polskim kapitałem.

Od roku 2010 firma rozpoczęła dynamiczną ekspansję na rynkach zagranicznych. W roku 2011 firma EF Polska otworzyła w Niemczech firmę NGR Tore GmbH, której jest 100% udziałowcem. Od tego czasu rynek niemiecki stał się jednym z najważniejszych.

Po 18 latach istnienia firma nadal stawia na nowoczesne, innowacyjne rozwiązania przeciwpożarowe i dalszą ekspansję zarówno w Polsce jak i na świecie.

SPRAWDŻ NASZE REALIZACJE