Jako pierwsza firma na świecie uzyskaliśmy certyfikat i wprowadziliśmy do sprzedaży ultralekką, elastyczną rolowaną bramę przeciwpożarową w klasie EI 120/90/60/30.

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży
w całej Europie, zapewniającą  wsparcie techniczne, montaż i serwis.

Nasz produkt jest całkowicie polski.
Za pomysłem, procesem badań i produkcją stoją wysokiej klasy polscy inżynierowie i specjaliści.

O EF POLSKA

EF Polska powstała 12 kwietnia 2002 jako spółka pod nazwą Effertz Polska, gdzie wspólnikiem większościowy była niemiecka firma Effertz Tore GmbH posiadająca 52%. Firma była dystrybutorem bram przeciwpożarowych firmy Effertz Tore GmbH na terenie Polski.

W roku 2006 opracowała i wprowadziła do sprzedaży swoją własną bramę przesuwną przeciwpożarową serii N, która osiągnęła sukces sprzedażowy w Polsce, ale również zaczęła się sprzedawać za granicą. Ponieważ cele wspólników stały się rozbieżne 17 sierpnia 2010 Norbert Gańczarek-Rał, będący do tego czasu udziałowcem mniejszościowym przejął od partnera niemieckiego wszystkie udziały i spółka stała się firmą w 100% z polskim kapitałem.

Od roku 2010 firma rozpoczęła dynamiczną ekspansję na rynkach zagranicznych. W roku 2011 firma EF Polska otworzyła w Niemczech firmę NGR Tore GmbH, której jest 100% udziałowcem. Od tego czasu rynek niemiecki stał się jednym z najważniejszych.

Po 18 latach istnienia firma nadal stawia na nowoczesne, innowacyjne rozwiązania przeciwpożarowe i dalszą ekspansję zarówno w Polsce jak i na świecie.

WSPIERAMY

EF Polska jako firma odpowiedzialna aktywnie działa na rzecz rozwoju społeczeństwa oraz wsparcia organizacji pozarządowych.

Oprócz bram, naszą pasją jest motorsport. Bierzemy czynny udział w rozwoju kariery Mistrzyni Polski w wyścigach samochodowych – Anny Gańczarek-Rał.

Murem za Owsiakiem.

Wspieramy polskich kucharzy w przygotowaniu charytatywnej kolacji wigilijnej dla samotnych podopiecznych Domów Spokojnej Starości.